Wręczenie nagród Innowacyjna Gospodarka Morska 2016

Relacja z wręczenia statuetek tegorocznym laureatom nagrody Innowacyjna Gospodarka Morska 2016.  Wydarzenie to miało miejsce podczas 16. Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2016, które 14 października br. odbyło się w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni.

W materiale filmowym rozmawiamy także: o Forum Gospodarki Morskiej z jego liderem, Sławomirem T. Kalickim, o tym jak państwo może pomagać przedsiębiorcom – z profesorem Jerzym Hausnerem, a także o tym skąd czerpać optymizm w czasie „flauty”  w gospodarce – z fundatorem nagród Piotrem Soyką.

Z przedstawicielami stoczni Crist – Ewą Kruchelską oraz stoczni Remontowa Shipbuilding – Mateuszem Filippem, rozmawiamy o innowacyjnych produktach i projektach – nagrodzonych i pozostałych, obecnie realizowanych, jak i przyszłych.

Poprzedzoną migawkami z poprzednich edycji konkursu Innowacyjna Gospodarka Morska, prezentację laureatów tegorocznych nagród, którą 14 października br. obejrzała publiczność siedząca na sali podczas 16. Forum Gospodarki Morskiej Gdynia, można obejrzeć tu:

Innowacyjna Gospodarka Morska 2016