Remontowa SA na targach SMM 2016

O filmie

Jakie zmiany na światowym rynku przewozów morskich, a także w branży stoczniowej nastąpiły w czasie ostatnich dwóch lat? Jak na tym tle radzi sobie Gdańska Stocznia Remontowa i co zaprezentowała na targach SMM 2016? Jakie rozwiązania proponuje największa polska stocznia remontowa w obliczu rosnącego znaczenia zielonej żeglugi (green shipping) w tym pro-ekologicznych  napędów, alternatywnych paliw czy ograniczania emisji szkodliwych substancji ze statków do otoczenia?

O tych i o innych zagadnieniach, będących w centrum uwagi największych europejskich targów morskich, na stoisku grupy kapitałowej Remontowa Holding, podczas SMM 2016 w Hamburgu rozmawiamy ze Zbigniewem Andruszkiewiczem, członkiem zarządu Gdańskiej Stoczni Remontowa SA.

Kategoria: Morze.

3 komentarze

 1. Panowie ale z tym alkoholem na stoisku to moglibyscie dyskretniej gdzies za parawanem albo na polpietrze, bo przechodzilo sie obok i wszyscy pod nosem sie usmichali jak wesolo u Polakow z Remonotwej juz od poludnia jest. Ja rozumie, rozmowy w zaufanym gronie z klientami, wielu klientow tez pewnie na takie przyjecie liczy. Jednak zyjemy w Europie w XXI wieku i to troche bylo takie poglebianie stereotypow o Polakach za granica… Troche wiecej dyskrecji by sie przydalo.

  Jaaaaaaaaaaaaacek, Wrz 27, 2016 Odpowiedz

 2. To jeszcze nie koniec relacji z targów SMM i rozmów z polskimi firmami. Kolejne w przygotowaniu.
  Pozdrawiamy

  Redakcja, Wrz 13, 2016 Odpowiedz

 3. Doczekałem się Waszego reportażu i nie zawiodłem się w swoich oczekiwaniach! Pozdrawiam, Stanisław.

  Stanisław, Wrz 13, 2016 Odpowiedz


Dodaj komentarz