Norwegian-Polish Maritime Evening Oslo 2015

O filmie

Relacja ze spotkania Norwegian – Polish Maritime Evening, które odbyło się 2 czerwca 2015 w siedzibie Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Oslo w czasie 50. Targów Morskich Nor-Shipping w Norwegii.

Przedstawiciele polskich i norweskich władz, instytucji i przedsiębiorstw działających w gospodarce morskiej rozmawiali o nowych perspektywach współpracy i możliwościach finansowania wspólnych projektów.

Polskie władze reprezentowali m.in.: wiceminister infrastruktury i rozwoju Dorota Pyć oraz radca-minister w Ambasadzie Rzeczypospolitej Polskiej w Królestwie Norwegii Marian Siemakowicz. Ze strony norweskiej w spotkaniu uczestniczył radca handlowy Ambasady Królestwa Norwegii w Polsce Kjell Arne Nielsen.

Nie zabrakło również licznej reprezentacji polskich firm i instytucji gospodarki morskiej – stoczni i przedsiębiorstw (Remontowa Holding, Remontowa Shiprepair Yard, Nauta, Vistal Gdynia), towarzystw klasyfikacyjnych (Polski Rejestr Statków), organizacji (Związek Pracodawców Forum Okrętowe), a także podmiotów norweskich – przedsiębiorstw żeglugowych, portów, operatorów flot (m.in. przewoźnik promowy Norled AS) i armatorów. Obecny był m.in. Kristian Siem, właściciel Siem Offshore – jednej z największych na świecie firm armatorskich działających w sektorze offshore, notowanej na giełdzie w Oslo.

Kategoria: Morze.

1 komentarz

  1. Hi, i read your blog from time to time and i own a similar one and
    i was just curious if you get a lot of spam
    comments? If so how do you reduce it, any plugin or anything you can suggest?
    I get so much lately it’s driving me mad so any help is very much appreciated. https://www.fiverr.com/manuelmarino/create-sexy-sensual-romantic-pop-rock-orchestral-music

    www.fiverr.com, Lut 21, 2019 Odpowiedz


Dodaj komentarz